Szalézi Szent Ferenc Gimnázium

Állást kínálunk

Az iskola bejárata

A Szalézi Szent Ferenc Gimnázium

MATEMATIKA – FIZIKA

VAGY

MATEMATIKA-DIGITÁLIS KULTÚRA (INFORMATIKA) SZAKOS, KÖZÉPISKOLAI TANÁRT

keres.

Az állás betölthető: 2024. január 8-től.
Foglalkozás jellege: teljes munkaidős
A munkavégzés helye: 3700 Kazincbarcika, Jószerencsét út 2.

Pályázati feltételek:

  • matematika és fizika vagy
  • matematika és digitális kultúra (informatika/számítástechnika) szakos középiskolai tanári végzettség,
  • esetleg matematika-fizika-digitális kultúra (informatika/számítástechnika) szakos középiskolai végzettség,
  • vagy a fenti szakos, utolsó éves egyetemi hallgató
  • büntetlen előélet,
  • magyar állampolgárság,
  • cselekvőképesség.

Amit még elvárunk:

  • magas szintű szakmai tudást, vagy arra való törkvést,
  • megújulás képességét,
  • nyitottságot,
  • támogató jelenlétet és a megelőző módszer megismerését és használatát.

Ami előnyt jelenthet:

  • érettségiztetési tapasztalat vagy pályakezdő pedagógus,
  • idegennyelv tudás,
  • digitális eszközök rendszeres használata,

Feladatok

  • az órák szakszerű megtartása,
  • részvétel az iskolai életben.

Amit kínálunk:

  • végzettségtől, a szakmai évek számától, minősítéstől függő bér + bónusz,
  • rendezett, tiszta, biztonságos környezetet,
  • befogadó, innovatív, kreatív tantestületet,
  • hosszútávú munkalehetőséget,
  • lehetőséget a szakmai fejlődésre,
  • szükség esetén szolgálati lakás

A pályázat benyújtása:

Emailen a szalezigimi@gmail.com címre.

A határidő: 2023. december 30.

Kérjük, csatolva mellékelje a következőket:

  • a szakmai önéletrajzát,
  • a diploma/diplomák másolatát,
  • egyéb képesítésről szóló bizonyítványok másolatát.

Sikeres pályázat esetén:

  • kézzel írt, hagyományos önéletrajz,
  • és erkölcsi bizonyítvány.

További részletekkel kapcsolatban érdeklődni lehet:
emailen a szalezigimi@gmail.com
telefonon: a 06/48-510-050 telefonszámon hétköznap 8.00 és 12.00 között.

Hasonló bejegyzések

Péliföldszentkereszt – hittanprojekt

A 10.A és a 10.D osztály rendhagyó módon egy közös hittanprojekten vettek részt. A programsorozat alatt egyháztörténeti és történelmi ismereteket is szereztek a diákok. A háromnapos projekt a teremtésvédelem jegyében telt.

Tovább »

Legfrissebb bejegyzések

Tovább »

Tovább »

Sándor István-emléktúra

Április 10-én és 11-én a gimnázium 12. osztályos tanulói Budapestre utaztak, hogy feltárják a XX. századi diktatúrák működését és Sándor István mártírszerzetes tragikus élettörténetét.

Tovább »